Pokoje - Hotel Pod Herbem

Oferta noclegowa

Hotel oferuje swoim Gościom przestronne, komfortowe i urządzone ze smakiem pokoje kategorii: Standard, Deluxe i Superior. Pokoje znajdują się na pierwszym i drugim piętrze . Ich wnętrza zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i relaksie. Delikatna, pastelowa kolorystyka w połączeniu z naturalnymi materiałami, pomagają wyciszyć się i osiągnąć wewnętrzny spokój. Dla wyrafinowanych gustów naszych gości polecamy klimatyzowane pokoje o podwyższonym standardzie.

W cenę pokoi wliczone jest śniadanie w formie bufetu szwedzkiego.

Na życzenie Gości udostępniamy suszarkę do włosów, żelazko z deską do prasowania.

Doba hotelowa trwa od godz. 14:00 do godz.12:00

Zapewniamy bezpłatny, monitorowany parking.

Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy pokoje z 41 miejscami noclegowymi

 • Delux TWIN
  Pokój 2-osobowy o standardzie delux, elegancko urządzony z dwoma wygodnymi łóżkami o wymiarach 90x200cm oraz antyalergiczną kołdrą i poduszkami. Istnieje możliwość łączenia łóżek. Dodatkowo pokój wyposażony jest w stolik okolicznościowy, 2 pufy, szafę, szafki nocne oraz lampki nocne. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. W łazience dostępne są ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dla orzeźwienia częstujemy naszych gości wodą mineralną.
  Więcej
 • Delux Double
  Pokój 2-osobowy o standardzie delux, elegancko urządzony z  wygodnym łóżkiem o wymiarach 160x200cm oraz antyalergiczną kołdrą i poduszkami. Dodatkowo pokój wyposażony jest w stolik okolicznościowy, 2 pufy, szafę, szafki nocne oraz lampki nocne. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. W łazience dostępne są ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dla orzeźwienia częstujemy naszych gości wodą mineralną.
  Więcej
 • Superior Double
  Pokój 2-osobowy o podwyższonym standardzie, elegancko urządzony z  wygodnym łóżkiem o wymiarach 160x200cm z antyalergiczną kołdrą i poduszkami. Dodatkowo pokój wyposażony jest w stolik okolicznościowy, 2fotele,  toaletkę, szafę, szafki nocne oraz lampki nocne. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. W łazience dostępne są ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dla orzeźwienia częstujemy naszych gości wodą mineralną.
  Więcej
 • Standard TPL
  Pokój 3-osobowy przytulnie i elegancko urządzony z trzema wygodnymi łóżkami o wymiarach 90x200cm. Dodatkowo pokój wyposażony jest w stolik, 3 krzesła, szafę, szafki nocne oraz lampki nocne. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. W łazience dostępne są ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dla orzeźwienia częstujemy naszych gości wodą mineralną.
  Więcej
 • Standard Double
  Pokój 2-osobowy przytulnie i elegancko urządzony z wygodnym łóżkiem o wymiarach 140x200cm. Dodatkowo pokój wyposażony jest w biurko, 2 krzesła,szafę, szafki nocne oraz lampki nocne. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. W łazience dostępne są ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dla orzeźwienia częstujemy naszych gości wodą mineralną.
  Więcej
 • Standard TWIN
  Pokój 2-osobowy przytulnie i elegancko urządzony z 2 wygodnymi łóżkami o wymiarach 90x200cm. Dodatkowo pokój wyposażony jest w stolik , 2 krzesła, szafę, szafki nocne oraz lampki nocne. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. W łazience dostępne są ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dla orzeźwienia częstujemy naszych gości wodą mineralną.
  Więcej
 • Standard SGL
  Pokój 1-osobowy przytulnie i elegancko urządzony z wygodnym łóżkiem o wymiarach 90x200cm. Dodatkowo pokój wyposażony jest w stolik , 1 krzesło, szafę,szafkę nocną, lampkę nocną oraz radio. Pokój posiada łazienkę z kabiną prysznicową. W łazience dostępne są ręczniki oraz zestaw kosmetyków. Dla orzeźwienia częstujemy naszych gości wodą mineralną.
  Więcej