Hotel Pod Herbem

…W Dobrym Smaku

Hotel „Pod Herbem” to, kameralny i wyjątkowy obiekt, który zapewnia swoim Gościom idealne warunki do pracy, jak i rozrywki. Znajduje się w otulinie Puszczy Knyszyńskiej, Puszczy Białowieskiej, Parku Narwiańskiego i Parku Biebrzańskiego. Pobyt w naszym hotelu to gwarancja wspaniałego wypoczynku, niezwykłej atmosfery i niezapomnianych chwil.

Zlokalizowany jest w bliskim sąsiedztwie Parku Zwierzynieckiego, który aktywnym fizycznie osobom oferuje szereg możliwości takich jak ścieżki joggingowe, ścieżki rowerowe czy korty tenisowe. Z hotelu bez trudu dostaną się Państwo do ogólnodostępnych obiektów handlowo – usługowych: Galeria Biała, Galeria Alfa , Galeria Auchan i Galeria Jurowiecka, Bazar na ul. Kawaleryjskiej oraz kulturalnych m.in. Opera i Filharmonia Podlaska ,Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki i Teatr Lalek. Znajduje się też w bliskim sąsiedztwie bazy dydaktyczno – naukowej (Politechniki, Uniwersytetów i Akademii Medycznej),

Oferujemy naszym Gościom przestronne, komfortowe pokoje kategorii Standard, Deluxe i Superior .

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych. W zakres naszej bogatej oferty wchodzą: wesela, komunie, chrzciny, przyjęcia urodzinowe, rocznice, jubileusze, spotkania biznesowe, konferencje, szkolenia i inne. Udostępniamy Państwu Salę Kryształową, Restaurację –Pub Zamkową i Salę Kominkową Zapewniamy profesjonalny wystrój oraz bardzo bogate menu.

Hotel „POD HERBEM” jako pierwszy na Podlasiu wykorzystuje odnawialne źródła energii na własne potrzeby. W 2013 r. została zakończona inwestycja związana z zamontowaniem kolektorów słonecznych, ogniw fotowoltaicznych i turbin wiatrowych, mających pozytywny wpływ na środowisko naturalne.

 

Nasza Oferta