Restauracja

Restauracja - Pub Zamkowa

Restauracja – Pub Zamkowa zachwyca oryginalnym wystrojem nawiązującym do czasów średniowiecznych oraz tradycji regionalnych. Masywne stoły, kute elementy oraz naturalna sceneria Restauracji przypominają XIV wieczną epokę. Miła atmosfera w średniowiecznym stylu sprawi, jakbyśmy przenieśli się w czasie.

Restauracja – Pub Zamkowa to miejsce wyjątkowe o niepowtarzalnym klimacie łączące w sobie wyszukane smaki napitków i jadła staropolskiego z specjałami kuchni europejskiej, jak np. Kartacze podlaskie z okrasą podane w kociołku.

Restauracja – Pub Zamkowa jest to miejsce uniwersalne, sprzyjające zarówno kameralnym spotkaniom, obiadom rodzinnym jak i lunchom biznesowym czy też wykwintnym kolacjom.

W każdy piątek i sobotę organizujemy biesiady taneczne. Prezenter muzyczny gra muzykę z lat 70’, 80’, 90’ i współczesnych.

W Restauracji –Pub Zamkowa serwujemy najlepsze na świecie piwo z małego browaru Ritter w Bawarii. Niezmieniona tradycja piwowarska od 1645 r. sprawia, iż jest to piwo dla prawdziwych smakoszy.

Zapraszamy do zapoznania się z menu.

Menu Restauracji